Telewizor Thomson Full HD 40 40FD3306
Technologia

Telewizor Thomson Full HD 40 40FD3306

Telewizor Thomson Full HD 40 40FD3306 doskonale sprawdzi się w każdym wnętrzu mieszkania, będzie wyglądał modnie i stylowo zarówno w sypialni, jak i w salonie czy kuchni. Wyświetlacz wykorzystuje 40-calowy ekran LCD z podświetleniem LED, jasnością 260 cd / m2, szybkością reakcji 8,5 ms i rozdzielczością 1920×1080 pikseli. Dźwięk zapewniają standardowe głośniki 8-watowe z deklarowaną obsługą dekodera Dolby Digital Plus. Możliwość przeglądania treści multimedialnych z zewnętrznych dysków USB jest realizowana za pomocą wbudowanego odtwarzacza multimedialnego i pojedynczego złącza USB 2.0.

Telewizor Thomson Full HD 40 40FD3306 https://vobis.pl/rtv/telewizory/thomson-40fd3306

Telewizor Thomson Full HD 40 40FD3306THOMSON 40FD3306 wyróżnia się nowoczesnym wyglądem i doskonałymi parametrami technicznymi. Niesamowicie kontrastowe kolory i czysty dźwięk sprawiają, że oglądanie jest przyjemne i wygodne. Wbudowany odtwarzacz multimedialny pozwoli cieszyć się wideo, muzyką, a także przeglądać zdjęcia z dysku USB. Telewizor posiada tuner DVB-T2 / C / S2 oraz gniazdo CI +, a także elektroniczny przewodnik po programach itd. Algorytm Picture Performance Index 200 Hz zapewnia obraz klatka po klatce, analizując sąsiednie klatki. Eliminuje to rozmycie ruchu i drgania, dzięki czemu jest niezwykle wyraźny w szybko poruszających się scenach. System przetwarzania obrazu Pure Image został specjalnie zaprojektowany dla firmy Thomson w celu ulepszenia obrazu poprzez wzbogacenie gamy kolorów.

Obraz w wysokiej rozdzielczości

Thomson 40FD3306 ma rozdzielczość Full HD 1080p (1920 x 1080), co zapewnia wysoką jakość i szczegółowość obrazu.Tak doskonała jakość gwarantuje bardzo realistyczny obraz, a to powoduje, że każdy element jest wyraźny. Z telewizorem Thomson 40FD3306 nawet kolor oczu bohatera ulubionego filmu czy kolor paznokci bohaterki będą doskonale widoczne.

Przegląd Thomson Full HD 40 40FD3306

Telewizor Thomson 40FD3306 o przekątnej ekranu 40 cali (102 cm) i kącie widzenia ekranu wynosi 178 °, zastosowano podświetlenie Edge LED, częstotliwość odświeżania to 50 Hz. Po bokach matrycy LCD zamontowane są diody LED. Ta opcja umożliwia tworzenie cieńszych telewizorów, ale jednocześnie na krawędziach ekranu mogą pojawiać się odblaski. Deklarowany przez producenta kąt widzenia sięga 178 °. Z głównych formatów połączeń można zauważyć HDMI – 2 szt., USB – 1 szt., Ethernet. Ekran LCD ma proporcje 16: 9, co jest klasyczną opcją dla telewizora tej wielkości.

Dźwięk – Thomson Full HD 40 40FD3306

Całkowita moc dźwięku to 16W, uzyskana dzięki zastosowaniu 2 wbudowanych głośników o mocy 8W każdy. Aby stworzyć dźwięk przestrzenny, stosuje się specjalne przetwarzanie sygnału.

Funkcje

  • Picture-in-picture – dwa obrazy są wyświetlane jednocześnie na ekranie telewizora, pierwszy film jest wyświetlany na całym ekranie, drugi w rogu ekranu.
  • Nagrywanie wideo – możliwy jest zapis kanałów naziemnych na nośniku pamięci.
  • Time Shift to funkcja, która pozwala w dowolnym momencie zatrzymać wyświetlanie programu telewizyjnego nadawanego na antenie i nagrać go w celu kontynuowania oglądania wstrzymanego momentu w innym czasie.
  • Interfejsy połączeń
  • Do podłączenia dodatkowych urządzeń służą złącza: HDMI – 2 szt., USB – 1 szt., Wejścia komponentowe i AV, Ethernet (RJ-45), gniazdo słuchawkowe (3,5 mm).

Projekt i obudowa

Telewizor Thomson 40FD3306 ma minimalistyczny design i doskonale pasuje do każdego wystroju. Kontrastowe kolory i czysty dźwięk sprawiają, że oglądanie jest przyjemne. Wbudowany odtwarzacz multimedialny pozwoli cieszyć się wideo, muzyką, a także przeglądać zdjęcia bezpośrednio z dysku USB, dzięki popularnemu kodekowi AC3, wszystkie pliki multimedialne będą miały krystalicznie czysty dźwięk. Eliminuje to rozmycie i drgania obrazu, dzięki czemu jest niezwykle wyraźny w dynamicznych scenach. System przetwarzania obrazu Pure Image został specjalnie zaprojektowany dla firmy Thomson w celu ulepszenia obrazu.

Elegancki telewizor Thomson 40FD3306

Telewizor Thomson 40FD3306 to elegancki, wyrafinowany model w czerni. Wąska, ledwo zauważalna plastikowa ramka otaczająca wyświetlacz oraz smukła, kompaktowa obudowa sprawiają, że model jest lekki. Rozdzielczość zapewnia doskonale czysty obraz o pięknych, bogatych kolorach bez zniekształcania oryginalnych odcieni przy szerokim kącie widzenia (do 178 °). Podświetlenie LED Effective Edge matrycy ciekłokrystalicznej z częstotliwością odświeżania 60 Hz pozwala na nadawanie wysokiej jakości wideo ze szczegółowymi detalami nawet najmniejszych elementów. Wielokanałowy dźwięk stereo zapewnia system audio składający się z dwóch wbudowanych przednich głośników i specjalnej obróbce sygnału. Głęboki, przestrzenny dźwięk pozwala w pełni zanurzyć się w tym, co dzieje się na ekranie.

Funkcjonalny

Dostępnych jest kilka wyjść do podłączania urządzeń peryferyjnych i dodatkowych. Złącza HDMI pozwalają na nadawanie obrazu ze ścieżką dźwiękową w wysokiej jakości. Gniazdo USB zapewni podłączenie zewnętrznego nośnika danych. Port Ethernet (LAN RJ-45) umożliwia podłączenie telewizora do Internetu. Dostępne są również gniazda słuchawkowe i anteny nadawcze.

Back To Top